Menü Kapat

Güvenlik

Daimi yönetim apartman ve sitelerin güvenlik hizmetini, lisanslı uzman firmalara emanet edip kendisine düşen tüm denetim hizmetlerini yerine getirmektedir.

Ayrıca firmamız, toplu yaşam alanları bünyesinde çalışan güvenlik elemanlarının yetkili mercilerden izinlerinin alınması, SGK bordrolama, kıdem tazminatı ve iş güvenliği gibi işlemlerinin yapılmasını sağlamaktadır.

Apartman ve sitelerin giriş çıkışlarının kayıt altında tutulması, sabit yada gezici kontrol hizmetlerinin yapılması.

Ayrıca apartman veya sitelere gelen misafirlere güler yüzlü ve yardımcı yaklaşımlar içerisinde sağlanması ve bunun firmamızca denetimlerinin yapılması.
Güvenlik hizmeti esnasında tespit edilen durumlar raporlanıp, eksiksiz bir güvenlik hizmeti sağlanması için planlama yapılması.

Apartman veya sitelerdeki güvenlik personelinin, yangın, deprem veya çeşitli olaylarla karşılaştığında, ne gibi önlemler alacağının denetimlerinin yapılması.

Site ve Apartmanların tüm güvenlik kameralarının yeterli olmasını sağlamak ve bunların kayıtlarının güvenli ortamda saklanmasının denetimlerinin yapılması.
Ayrıca güvenlik kulübelerinin içinde bulunan diğer ekran, telsiz ve diğer elektronik malzemelerin bakım ve denetimin kontrolü.